Ürün Detay

JobSocial

Üniversiteler ile sanayilerin buluştuğu bir sosyal ağ projesi.

Job Social mobil uygulamasının logosu
JobSocial

Nedir?

Üniversite - sanayi işbirliği ile kurulan bir sosyal ağ projesidir. Bu proje kapsamında Jobsocial uygulaması ile akademi, sanayi ve sektöre bilgi akışının mobil teknoloji sayesinde karşılıklı transferi sağlandırmaktadır. Sosyal ağ uygulamasında bilgi paylaşımı, metinsel veya görsel paylaşımlar hashtag sistematiği üzerinden paylaşılarak ilgi alanlarına göre bilginin kullanıcıların akış sayfalarına düşmesi sağlanmaktadır. Jobsocial aynı zamanda iş ilanı yayınlama, staj ilanı yayınlama, staj ilanı yayınlama, iş ilanı arama, staj ilanı arama ve daha bir çok özelliği içerisinde barındırmaktadır. Bu yönüyle üniversite öğrencilerinin, mezunların, iş arayanların ve işverenlerin buluşma noktası olarak da düşünülebilir.

Bütçe Dostu

Müşteri Memnuniyeti

7/24 Canlı Destek

Satış Artışı

Zaman Tasarrufu

Sipariş Yönetimi

İş Süreci

Nasıl Çalışıyoruz?

alt

Proje seçimi

Müşterinin ihtiyaçlarını ve beklentilerini anlamaya çalışılır ve projenin amacı, ölçekleri ve tahmini süresi belirlenir.

Proje analizi

Projenin detaylı bir tasarımı yapılır. Ayrıca, projenin öncelikleri, hedefleri belirlenir ve bir proje planı oluşturulur.

Uygulama ve geliştirme

Yazılımın geliştirilmesi, test edilmesi ve düzgün çalışıp çalışmadığının kontrol edilmesiyle gerçekleştirilir.

Teslim etme

Yazılım müşterilere teslim edilir ve kullanımı ile ilgili destek sağlanır. Bu aşamada ayrıca, geri bildirim alınır.

Neler Yapıyoruz?

En güncel çözümlerle projenizi gerçekleştiriyoruz

Gerçekleştirmek istediğiniz benzer bir proje fikriniz mi var? Bizimle iletişime geçin süreci beraber planlayalım..

Proje Çözümleri

Neler Yaptık?

Proje çözümlerimiz, işletmelerin iş süreçlerini düzenleme, verimliliği artırma ve müşteri memnuniyetini artırma gibi amaçları gerçekleştirmeye yönelik özel yazılım çözümleridir.

Müşteri Geribildirimi

Bizimle İlgili Neler Söyleniyor?

Müşterilerimizin beklentilerini ve ihtiyaçlarını dikkate alıyor ve bu geribildirimler doğrultusunda işletmemizi geliştirme konusunda çalışıyoruz. Ayrıca, müşteri geribildirimleri doğrultusunda, ürünlerimizi ve hizmetlerimizi iyileştirmeye yönelik çalışmalar yapıyoruz.

Beraber Çalışalım

Başarılı Bir Çözüme mi İhtiyacınız var ?

veya Bizi Arayın

+90(850) 307 9984

Etkileşimde Kalalım !

Görüşleriniz ve siz bizim için çok değerlisiniz. Lütfen İletişim/Şikayet formumuzu doldurarak öneri ve şikayetlerinizi bize iletin, en uygun çözümlerle size yardımcı olalım.