alt
alt
Hizmetler

Sunduğumuz Servisler

Hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi edinmek isterseniz veya hizmetten faydalanmak isterseniz, lütfen iletişim sayfamızı ziyaret edin. Müşteri hizmetleri ekibimiz, sorularınızı cevaplamaya çalışacak ve size yardımcı olmaya çalışacaktır.

Mobil Uygulama Geliştirme

Mobil uygulama geliştirme, mobil cihazlar için yazılım uygulamalarının tasarımı, kodlanması ve yayınlanması sürecidir.

ChatBot Geliştirme ve Entegrasyon

Chatbotlar, insanların yazılı olarak yaptıkları sorgulara doğru cevaplar veren yazılım araçlarıdır.

Yapay Zeka Ürün Geliştirme Danışmanlığı

Yapay zeka teknolojisinin kullanımıyla ilgili ürünlerin tasarımı, kodlanması ve yayınlanması sürecinde yardımcı olan bir hizmettir.

Mobil Oyun Geliştirme

Mobil oyun geliştirme, mobil cihazlar için oyun yazılımlarının tasarımı, kodlanması ve yayınlanması sürecidir.

Dijital Dönüşüm Analizi ve Danışmanlık

Dijital dönüşüm, bir şirketin veya kuruluşun dijital teknolojileri kullanarak iş süreçlerini optimize etme sürecidir.

Sosyal Medya Temelli Duygu Analizi

Sosyal medya platformlarında yer alan yazılı veya görsel içerikler üzerinden insanların duygularının belirlenmesi sürecidir.

Web Uygulama Geliştirme

Web uygulama geliştirme, internet üzerinden erişilebilen yazılım uygulamalarının tasarımı, kodlanması ve yayınlanması sürecidir.

i-Smart ERP

Bir kuruluşun birçok iş faliyetlerinden veri toplamak, depolamak, yönetmek ve yorumlamak için kullanabileceği bir işletme yönetimi yazılımı çeşitidir.
alt
Neden Biz?

Fikirlerinizi Önemsiyor ve Birlikte Başarı Yakalıyoruz

isTechSoft Yazılım olarak, müşterilerimize en iyi hizmeti sunmayı hedefliyoruz. Bunun yanı sıra, teknik destek, danışmanlık ve 7/24 iletişimde kalma hizmeti veriyoruz. Bu özellikler ve avantajlar sayesinde, müşterilerimize en iyi çözümleri sunarak onların işlerini kolaylaştırmayı amaçlıyoruz.

Müşterilerimize en iyi hizmeti vermek ve onların işlemlerini en kolay ve hızlı şekilde gerçekleştirmelerine yardımcı olmaktır. Bu doğrultuda, ekibimizde çalışan her bireyin kendi alanında uzman ve deneyimli olduğuna inanıyoruz.

Dünya çapında lider bir yazılım şirketi olmayı hedefliyoruz ve bu doğrultuda çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Müşterilerimizin ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamaya çalışıyoruz ve sizlerin memnuniyetini her zaman ön planda tutuyoruz.

İş Süreci

Nasıl Çalışıyoruz?

01

Proje Seçimi

Müşterinin ihtiyaçlarını ve beklentilerini anlamaya çalışılır ve projenin amacı, ölçekleri ve tahmini süresi belirlenir.

02

Proje Analizi

Projenin detaylı bir tasarımı yapılır. Ayrıca, projenin öncelikleri, hedefleri belirlenir ve bir proje planı oluşturulur.

03

Uygulama ve Geliştirme

Yazılımın geliştirilmesi, test edilmesi ve düzgün çalışıp çalışmadığının kontrol edilmesiyle gerçekleştirilir.

04

Teslim Etme

Yazılım müşterilere teslim edilir ve kullanımı ile ilgili destek sağlanır. Bu aşamada ayrıca, geri bildirim alınır.

Müşteri Geribildirimi

Bizimle İlgili Neler Söyleniyor?

Müşterilerimizin beklentilerini ve ihtiyaçlarını dikkate alıyor ve bu geribildirimler doğrultusunda işletmemizi geliştirme konusunda çalışıyoruz. Ayrıca, müşteri geribildirimleri doğrultusunda, ürünlerimizi ve hizmetlerimizi iyileştirmeye yönelik çalışmalar yapıyoruz.

Beraber Çalışalım

Başarılı Bir Çözüme mi İhtiyacınız var?

veya Bizi Arayın

0(850) 307 9984

Etkileşimde Kalalım !

Görüşleriniz ve siz bizim için çok değerlisiniz. Lütfen İletişim/Şikayet formumuzu doldurarak öneri ve şikayetlerinizi bize iletin, en uygun çözümlerle size yardımcı olalım.