Ürün Detay

BerryBuck

Web Uygulaması

BerryBuck

Nedir?

Berry Buck uygulaması yabancı dil öğrenimine katkı vermektedir. Bu uygulama farklı ulustan, kültürden insanlarla sohbet odaları oluşturabilme imkanı sağlar ve native yabancı insanlarla geliştirmek istediğiniz yabancı dili konuşabilirsiniz. Uygulamada çok rahat bir şekilde dil seçimi de yapabilirsiniz. İstediğiniz ana dilden insanlarla sesli sohbet odalarına girebilirsiniz. Kendi yabancı dil seviyenizi ölçebilirsiniz. Aynı şekilde siz de anadilinizi konuşmak isteyen kişilerle konuşarak karşılıklı bir öğrenim yoluna girebilirsiniz. Ayrıca forum kısmı da bulunmakta. Burada bir çok konuyu tartışabilir yorum yapabilirsiniz.

ürün yönetimi

Sınırsız Trafik

SEO uyumu

Mobil SEO

Responsive

Sipariş Yönetimi

İş Süreci

Nasıl Çalışıyoruz?

alt

Proje seçimi

Müşterinin ihtiyaçlarını ve beklentilerini anlamaya çalışılır ve projenin amacı, ölçekleri ve tahmini süresi belirlenir.

Proje analizi

Projenin detaylı bir tasarımı yapılır. Ayrıca, projenin öncelikleri, hedefleri belirlenir ve bir proje planı oluşturulur.

Uygulama ve geliştirme

Yazılımın geliştirilmesi, test edilmesi ve düzgün çalışıp çalışmadığının kontrol edilmesiyle gerçekleştirilir.

Teslim etme

Yazılım müşterilere teslim edilir ve kullanımı ile ilgili destek sağlanır. Bu aşamada ayrıca, geri bildirim alınır.

Neler Yapıyoruz?

En güncel çözümlerle projenizi gerçekleştiriyoruz

Gerçekleştirmek istediğiniz benzer bir proje fikriniz mi var? Bizimle iletişime geçin süreci beraber planlayalım..

Proje Çözümleri

Neler Yaptık?

Proje çözümlerimiz, işletmelerin iş süreçlerini düzenleme, verimliliği artırma ve müşteri memnuniyetini artırma gibi amaçları gerçekleştirmeye yönelik özel yazılım çözümleridir.

Müşteri Geribildirimi

Bizimle İlgili Neler Söyleniyor?

Müşterilerimizin beklentilerini ve ihtiyaçlarını dikkate alıyor ve bu geribildirimler doğrultusunda işletmemizi geliştirme konusunda çalışıyoruz. Ayrıca, müşteri geribildirimleri doğrultusunda, ürünlerimizi ve hizmetlerimizi iyileştirmeye yönelik çalışmalar yapıyoruz.

Beraber Çalışalım

Başarılı Bir Çözüme mi İhtiyacınız var ?

veya Bizi Arayın

+90(850) 307 9984

Etkileşimde Kalalım !

Görüşleriniz ve siz bizim için çok değerlisiniz. Lütfen İletişim/Şikayet formumuzu doldurarak öneri ve şikayetlerinizi bize iletin, en uygun çözümlerle size yardımcı olalım.